Barevné léto s Aveli

aveli pomáhá

Snažíme se pomáhat a rozdáváme vybavení těm, kteří to nejvíce potřebují.

Aveli pomáhá

Jsme rádi, že nyní ÚVN používá flipcharty AVELI. ÚVN je příspěvková organizace, jejím zřizovatelem je Ministerstvo obrany ČR. Poskytuje komplexní zdravotnickou péči o dospělé pacienty, založenou na nejmodernějších léčebných metodách a postupech ve všech oborech. Jako jediná vojenská fakultní nemocnice v ČR je výcvikovým, vzdělávacím a odborným zdravotnickým zařízením Armády České republiky. Komplexně dlouhodobě pečuje o válečné veterány.

Aveli pomáhá

Jsme rádi, že nyní Fakultní nemocnice Hradec Králové používá flipcharty AVELI. Fakultní nemocnice Hradec Králové náleží k největším zdravotnickým zařízením nejen ve východních Čechách. Fakultní nemocnice Hradec Králové je také významným výzkumným a výukovým pracovištěm úzce spojeným s Lékařskou fakultou UK v Hradci Králové.

Aveli pomáhá

Komunitní centrum Motýlek vzniklo původně proto, aby pomáhalo dětem se zdravotním znevýhodněním a jejich rodinám. O něco později reagovali na potřeby komunity a rozšířili poskytované služby o pomoc i dětem a rodinám, které jsou znevýhodněny sociálně.

Aveli pomáhá

Činnost ZPPZ, jako samostatného pracoviště na Krajské hygienické stanici Jihomoravského kraje v Brně, byla zahájena dne 1. 6. 2015. Zabývá se oblastí prevence a sledování ukazatelů podmínek prostředí , které jsou řešeny ve spolupráci s ostatními odbornými odděleními v rámci KHS JmK a navazují na aktivity, realizované dlouhodobě již před zřízením pracoviště ZPPZ.

Aveli pomáhá

Sociální služby Praha 9, z. ú. je nezisková organizace založená v roce 2016 Městskou částí Praha 9. Posláním organizace je poskytování sociálních a zdravotních služeb dětem, seniorům a zdravotně handicapovaným občanům.

Vybírejte aveli

Kompletní sortiment pro vizuální komunikaci

Nakupujte aveli

K dostání u předních prodejců kancelářského vybavení
AAO absolute active officeAlfa CZalza.czAmbracopyservis kancelář v kostceelvia proVáš rádce pro vybavení Vaší firmyMironetKancelářské potřeby MONAPROkancelářské potřeby NOBYNETPATROPEKRO prodejem služby nekončíTSBOHEMIA Aveli